Spoštovani starši in učenci naše šole.

Na naši šoli in v vrtcu smo ustanovili šolski sklad, katerega namen je pomagati učencem in otrokom, financiranje dejavnosti in potreb posameznega razreda oz. oddelka, ki niso sestavina izobraževalnega oz. vzgojnega programa in se ne financirajo iz javnih sredstev. Prav tako ga namenjamo za nakup nadstandardne opreme, zviševanje standarda pouka oz. programa dejavnosti, izvedbo valete itd.

V ta namen bomo organizirali akcijo zbiranja starega papirja, ki bo na naši šoli potekala v času med 17. 10. 2022 in 21. 10. 2022.

Tehtanje papirja bodo hišniki izvajali zjutraj med 7.30 in 8.15 uro ter popoldan med 13.00 in 14.00 uro.

Učenci in otroci bodo po razredih in oddelkih tudi tekmovali. Razred, ki bo zbral največjo količino papirja, bo nagrajen. Z zbranim denarjem bomo našim devetošolcem pomagali pri izvedbi zaključne prireditve.

Verjamemo, da se je od spomladi nabralo veliko papirja, zato »udarimo« dve muhi na en mah: s skupnimi močmi poskrbimo za reciklažo, hkrati pa pomagajmo našim otrokom.

Upravni odbor šolskega sklada

(Skupno 49 obiskov, današnjih obiskov 1)