Narava za nas

dan za dnem slika slike

neskončne lepote.

(John Ruskin)

Lepote, ki jih riše narava domačega kraja, so učenci naše šole ujeli v objektiv svojega fotoaparata, v  sredo, 27.1. 2021, ko  smo na šoli izvedli naravoslovni dan na daljavo. Učenci so se odpravili v razkošje narave z namenom, da naravo  opazujejo, jo raziskujejo in najdejo čim več  naravnih znamenitosti in življenja v njej.

V galeriji slik si  poglejte, kako široko so imeli odprte oči naši učenci, kaj vse so v razkošju narave začutili, videli  in opazili. Med vsemi fotografijami, je zelo težko izbrati »naj fotografijo«. Izbiro prepuščamo vam.

Učenci so dobro opravili svoje delo in so lahko ponosni nase. Pokazali so naravne bisere domačega kraja.

Učiteljica biologije, kemije Darka Korošak Hazenmali

(Skupno 204 obiskov, današnjih obiskov 1)