ikonca

Mladi judoisti iz Cirkulan, ki so s treningi začeli šele jeseni, so se v soboto, 15. februarja 2014, udeležili svojega prvega tekmovanja, Danhro pokala v Mariboru, ki ga je organiziral Judo klub Branik Broker v dvorani Ljudski Vrt.

Tekmovanja se je udeležilo okoli 200 judoistov iz Slovenije. Cirkulanski judoisti so pokazali, da so odlično trenirali, pokazali so odlične in predvsem pogumne borbe. Skupaj so osvojili 7 medalj. Odličja v svojih kategorijah so prejeli: 1. mesto: Žan Brodnjak, 2. mesto: Lara Hercog, 3. mesto: Taja Štumberger, Maja Hercog, Julija Maučič, Amadej Kolednik in Neja Kelc. Četrto mesto v svoji kategoriji je zasedla Nina Krajnc, peta sta bila Amila Lisičić, David Jurgec in Tilen Kolednik. Sedmo mesto so osvojili: Nejc Fuks, Nik Arbeiter ter Tilen Kelc.

Skupno z ostalimi judoisti Judo kluba Drava Ptuj so osvojili pokal za najboljšo ekipo na tekmovanju!

Mladim judoistom čestitamo in jim še naprej želimo toliko volje pri treningih in uspehov na tekmovanjih. Že naslednji teden pa jih čaka polaganje 9. kyu pasu.

Mentor: Mitja Vidovič