Dragi učenci in učenke, spoštovani sodelavci!

Prišel je tisti čas, ko smo v mesecu aprilu ponovno skupaj stopili v akcijo zbiranja odpadnega papirja. V preteklih tednih ste marljivo polnili zabojnik. Prav je, da to skupno nalogo tudi ohranjamo in skrbimo za okolje še naprej. To je zgodba o spoštovanju narave in ciljih za trajnostni razvoj, saj moramo našo zemljico ohraniti čisto še za naše zanamce.

Obvestiti vas želim tudi o rezultatih.  Skupaj smo na obeh lokacijah šole in vrtca zbrali 6040 kg papirja, kar je čudovit rezultat.

V Cirkulanah ste bili prav vsi zelo pridni. Skupaj smo nabrali  4060 kg papirja.

Verjetno vas zanima, kateri pa je zmagovalni razred. Zmagovalci akcije zbiranja papirja na lokaciji šole v Cirkulanah so učenci 2.a  razreda.

Učenec, ki je prinesel največ papirja je Julian Celcar, ki je zbral  207 kg papirja.

Zmagovalci po posameznih razredih so naslednji učenci :

 • Liam Belšak (1. a)
  • Lukas Fekonja (2. a)
  • Julijan Celcar 3, a
  • Lion Žuran (4. a)
  • Saša Milošič (5. a)
  • Maša Kozel (6. a)
  • Gal Črnivec (7. a)
  • Maja Kozel (8. a)
  • Špela Ilec (9. a)

V našem vrtcu Cirkulane je največ papirja zbrala skupina Metulji  (190 kg)

Med posamezniki pa je največ papirja prinesel Fran Horvat iz skupine BUBE (90 kg), ostali zmagovalci so še:

 • Nika Kumer (Lupinice)
 • Kokot Leonard (Gosenice)
 • Sven Arnejčič (Metulji)

Iskrene čestitke vsem! Zahvaljujemo se vsem učencem, pa tudi staršem, ki so vam pomagali pripraviti odpadni papir in ga pripeljali pred šoli. Posebna zahvala gre tudi našemu hišniku  Marjanu, ki je tehtal odpadni papir, kontroliral zbiranje in ga pridno nalagaa v zaboj. Hvala tudi učencem, ki ste pomagali pri tehtanju, ter učiteljem, ki ste spodbujali in zbrali papir za naše učence. Ves zbrani denar je namenjen našim devetošolcem, posamezniki zmagovalci in zmagovalni razred pa boste nagrajeni ob koncu šolskega leta. Hvala vsem, ker vedno znova znamo stopiti skupaj in naredimo velik korak za okolje, hkrati pa pomagamo našim devetošolcem na poti do cilja.


Tudi na lokaciji šole v Zavrču ste pridno zbirali papir. Nabrali smo  1980 kg papirja.

Verjetno vas zanima, kateri pa je zmagovalni razred. Zmagovalci akcije zbiranja papirja na lokaciji šole v Zavrču so učenci 7.b  razreda.

Učenec, ki je prinesel največ papirja je Rene Belšak iz 1.b razreda, ki je zbral  152 kg papirja.

Zmagovalci po posameznih razredih so naslednji učenci :

 • Rene Belšak
 • Domen Belšak
 • Xsander Potočnik
 • Žiga Težak
 • Taja Belšak
 • Tjaša Mihalinec
 • Blaž Poštrak
 • Leo Čuš

Največ papirja v vrtcu Zavrč pa je prinesel Gal Ahmed iz skupine Ježki in sicer  137 kg , ostali zmagovalci so še:

 • Noah Vuk Kovaček  (Ježki)
 • Gal Ivančič (Pikapolonice)

Iskrene čestitke vsem! Zahvaljujemo se vsem učencem, pa tudi staršem, ki so vam pomagali pripraviti odpadni papir in ga pripeljali pred šoli. Posebna zahvala gre tudi našemu hišniku Dejanu, ki je tehtal odpadni papir, kontroliral zbiranje in ga pridno nalagala v zaboj.

Hvala tudi učencem, ki ste pomagali pri tehtanju, ter učiteljem, ki ste spodbujali in zbrali papir za naše učence. Ves zbrani denar je namenjen našim devetošolcem, posamezniki zmagovalci in zmagovalni razred pa boste nagrajeni ob koncu šolskega leta. Hvala vsem, ker vedno znova znamo stopiti skupaj in naredimo velik korak za okolje, hkrati pa pomagamo našim devetošolcem na poti do cilja.

(Skupno 37 obiskov, današnjih obiskov 1)