Poletne dni si težko predstavljamo brez čudovite glasbe in poletnih ritmov, kajne? Nekateri naši učenci so se v mesecu juliju udeležili tudi težko pričakovanega polfinala v glasbenem projektu »Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo.« Letošnje leto je Radio Ptuj (glede na trenutne razmere) izpeljal virtualne nastope. Učenci so pesem zapeli v studiu radia, kjer so bili posneti, izvedena glasbena točka pa po predstavitvi naložena na splet. Tako se je glasovanje preko SMS-sporočil lahko pričelo. 10. in 13. julija so se na radiu Ptuj predstavili naslednji naši učenci:  Elena Zebec s pesmijo Za vedno, Julija Maučič s pesmijo Metulji, Sara Težak s pesmijo Kaj je to življenje in Vito Maučič s pesmijo Ob tebi bom ostal. Močno, močno smo stiskali pesti in kmalu prejeli šopek krasnih novičk, ki so polepšale počitniške dni. V finale projekta »Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo« so se uvrstili: Vito Maučič, Julija Maučič in Elena Zebec. Tudi Sara Težak, ki ji je do finala zmanjkalo zelo malo, je za nas finalistka, saj se je zelo dobro odrezala in nas pravzaprav s svojim čudovitim glasom in stasom zmeraj pustila brez besed. Vsem pevcem naše šole iz srca čestitamo in jim želimo lepega glasu tudi v prihodnosti, ko bodo nastopili v finalu. Naj vas torej med počitnicami še naprej obdajajo najlepši poletni zvoki, četudi je to pesem ptic, šum morja ali zvok črička.

(Skupno 141 obiskov, današnjih obiskov 1)