V petek, 21.12.2018, smo v večnamenski dvorani naše šole pripravili proslavo ob Dnevu samostojnosti in enotnosti ter pomahali letu 2018 v slovo. Prireditev, ki sta jo vodila Tilen in Julija, so popestrile pevske in plesne točke naših učencev, s katerimi so nas popeljali praznikom naproti.

Naša država je čudovita dežela. Ima morje, gore, jezera in reke. Ima čudovite gozdove in prijazne ljudi. Prav je, da ji vsaj enkrat na leto posvetimo dan in se spomnimo na to, kako hvaležni smo lahko, da živimo prav v Sloveniji.

Je pa letošnji 21.12. tudi zadnji dan pred božično-novoletnimi počitnicami. Vzemimo si čas zase in za svoje bližnje, za prijatelje in družino. Naj bodo praznični dnevi prežeti s toplino, srečo in navdahnjeni z ljubeznijo.

Vse dobro v letu 2019!

(Skupno 83 obiskov, današnjih obiskov 1)