Tudi letošnje leto je bilo za naše športnike zelo uspešno. Športne ekipe in posamezniki so zastopali šolo na najrazličnejših tekmovanjih in dosegli zavidljive uspehe. Tako znova in znova dokazujemo, da smo ena izmed najbolj športnih šol v našem okolju. Da so naši učenci dobri športniki, dokazujejo tudi vsakoletni nadpovprečni rezultati na meritvah za športnovzgojni karton. Verjamemo, da je to tudi posledica dobrega dela pri pouku športa ter ostalih športnih dejavnostih, ki jih izvajamo na šoli. Vsako leto izbiramo in simbolično nagradimo NAJ ŠPORTNIKE ŠOLE:

LETOS SO NAJ ŠPORTNIKI ŠOLE POSTALI:

1. mesto: NUŠA ŠTUMBERGER

2. mesto: LION KOKOT

3. mesto: NINA KOŠAK

Čestitamo vsem športnikom in si želimo, da tudi v prihodnje dosegajo tako dobre uspehe in ponosno zastopajo našo šolo in ime naših krajev.

Športni pedagogi OŠ Cirkulane-Zavrč

(Skupno 111 obiskov, današnjih obiskov 1)