Vsak izmed izmed otrok je nadarjen za nekaj. Veliko naših učencev je dobrih športnikov. Izjemno nadarjeni nogometaš, naš učenec Jaka Domjan, pa se zaveda, da samo nadarjenost ni dovolj za uspeh. Talent je potrebno negovati, vlagati vase, v svoje znanje in sposobnosti.

Svojo ljubezen do nogometa se je odločil deliti, promovirati nogomet med vrstniki. Letos je že tretjič, ob podpori svojih staršev ter mentorjev, športnih pedagogov, organiziral mini nogometni turnir in tako pokazal svojo širino.

3. Jakov turnir je potekal v četrtek 24. maja v Zavrču.

Sodelovalo je 7 ekip , skupaj več kot 50 mladih nogometašev in nogometašic. Zanimiv turnir je privabil tudi lepo število gledalcev, ki so v športni dvorani pripravili peklensko vzdušje.

Le to je morebiti bilo krivo tudi za nekaj rezultatskih presenečenj.

1. mesto je osvojila ekipa NK Šumotije, 2. mesto NK Volkodlaki in 3. mesto NK Dračje, kjer je igral tudi Jaka.

Najboljše ekipe so prejele prave pokale, prav vsi udeleženci pa sladko presenečenje in pijačo.

Vsekakor zelo vzorno organiziran turnir, ki se ga ne bi sramovali tudi veliki nogometni klubi.

Bravo Jaka, bravo naši učenci!

Športni pedagogi OŠ Cirkulane-Zavrč

 

(Skupno 115 obiskov, današnjih obiskov 1)