5. maja 2017 smo se ponovno podali na zvezdno pot glasbenega šova v nemškem jeziku na OŠ Cestica, v sosednji republiki Hrvaški. Posamezniki ali skupine iz 19 šol so s svojim nastopom želeli  prepričati žirijo, da si ravno oni  zaslužijo naslov Superstar 2017. Našo šolo so zastopale učenke Klara Cvetko, Vanesa Majcenovič Petkovnik in Manuela Zebec iz 5.b razreda. Občinstvo so razveselile z odlično izvedbo pesmice Biene Maja (Čebelica Maja) in dostojno zastopale našo šolo, občino Zavrč in tudi Slovenijo. Iskrene čestitke!

Prireditve se udeležujemo že več let  in se ob tej priložnosti iskreno  zahvaljujemo OŠ Cestica in  vodju  gospodu Krešimirju Golub za povabilo in prisrčen sprejem. Srečanje je  učencem velika motivacija in priložnost za dodatno učenje nemškega jezika in druženje z vrstniki iz drugih šol.

Mentorici: Terezija Štumbergern in Vesna Koren

(Skupno 277 obiskov, današnjih obiskov 1)