ikonca

V soboto, 1. 3. 2014, je v prelepem dopoldnevu potekal 21. tradicionalni pustni karneval v Cirkulanah. Organizirali so ga Turistično društvo Cirkulane z Občino Cirkulane, sodelovala so tudi vsa društva in tudi naša šola z vrtcem.

Karneval si je ogledalo veliko ljudi. Predstavilo se je veliko skupin, tako otroških, kot tudi etnografskih in karnevalskih. Tričlanska komisija je imela zelo težko nalogo, saj so bile vse maske izvirne in domiselno narejene, tudi njihove predstavitve so bile prepričljive. Iz karnevalskega dela so bila nagrajena Godala, Boolywood, Miške, Marsovci in Kobre. Naša šola se je predstavila s projektom Jurka Burka, in sicer s čarovnico Jurko Burko, ki je požela veliko aplavza in nasmejanih obrazov. Otroci so zelo radi sodelovali v izdelavi pustnih mask, saj je pust čas norčij, čas, ko se sprostimo in se poveselimo.

Nekaj slik

(Skupno 151 obiskov, današnjih obiskov 1)