Anna Dobaj, 6.a, OŠCZ

 Na naši šoli smo se letos udeležili Velikega natečaja ”Skrivnostni svet čebel”, kjer so učenci od 1. – 6. razreda slikali risbe panjskih končnic, z namenom, da osvojimo glavno nagrado Učni čebelnjak. Slednjega bi res potrebovali na obeh lokacijah, saj bi nam pri učenju v čebelarskem krožku ter pri vseh ostalih nadobudnih ”čebelarjih” omogočil lažje delo…

Za natečaj smo zbrali devet risb in jih poslali na Čebelarsko zvezo Slovenije ob 250-letnici čebelarja in slikarja Antona Janša. Ostale risbe pa bomo kmalu objavili na naši spletni strani šole.

Zato vas vse lepo prosimo, da glasujete za naše učence in njihove mojstrovine…

Vsem, ki boste glasovali bi se rada že vnaprej zahvalila. 

Velika zahvala gre učiteljicama Karli in Rebeki, ki sta se trudili z učenci naslikati te čudovite risbe.

Prilagam tudi link, kjer lahko glasujete za našo šolo OŠ Cirkulane-Zavrč in učence vse do 17.5.2023. Našo prošnjo lahko pošljete tudi svojim prijateljem, sorodnikom in znancem, da se nam velika želja tudi uresniči…

OŠ Cirkulane-Zavrč – Za Čebele (zacebele.si)

Letos so učenci naše šole so na državnem čebelarskem tekmovanju, osvojili dve zlati, dve srebrni in eno bronasto priznanje, in vsi mi smo na njih izredno ponosni in jim vsem tudi čestitamo!!

(Skupno 79 obiskov, današnjih obiskov 1)