Spoštovani učenci in sodelavci.

Pravijo, da  »kdor poje, zlo ne misli.«

Leto je naokrog in učenci naše šole se bodo ponovno udeležili vsakoletnega glasbenega projekta Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo. Tudi letošnje leto bodo zapeli iz studia Radia Ptuj, vsi nastopi pa bodo vidni na uradnih Facebook in Youtube profilih Radia Ptuj.

Ker našim prijavljenim učencem petje veliko pomeni, jim želimo, da se odrežejo čim bolje. Zato bomo dne 23. 3. 2022 ob 18.00, ko bodo zastopali našo šolo, pokukali na facebook, ponudili podporo in zanje navijali ter (čeprav virtualno) močno stiskali pesti. V sredo vas torej lepo vabim pred ekrane, kjer bomo s podporo pospremili nastop naših učencev. Prepričana sem, da bomo nanje lahko zelo ponosni. Naj jim njihov pevski nastop čudovito uspe!

Ravnateljica Suzana Petek

(Skupno 245 obiskov, današnjih obiskov 1)