➡️ Akcija zbiranja starega papirja ima tudi na naši šoli dolgoletno tradicijo. V domovih se je v preteklem obdobju nabralo veliko starega papirja, čas spomladanskega čiščenja domov in okolice pa je odlična priložnost za tovrstno akcijo. Tako smo naredili nekaj dobrega zase in za okolje, prav tako za skupno dobro in sočloveka, hkrati pa se ozavestili, kako pomembno je reciklirati. Na naši šoli in v vrtcu deluje šolski sklad, katerega namen je pomagati učencem in otrokom, zato so takšne akcije usmerjene v tovrstno delovanje. 


➡️ Uspelo nam je, ponovno smo zbrali lepo količino papirja in ponovno pokazali, da še kako soustvarjamo boljši jutri. Pa poglejmo najprej na lokacijo v Zavrč. Vzorno ste pokazali svojo odgovornost do recikliranja in zbrali skupno 2.980  kg. Razred, ki je v Zavrču zbral največ odpadnega papirja, je 9. b razred.  Med posamezniki so se najbolje odrezali naslednji učenci:

• Elvira Golc

• Žiga Težak

• Urška Gomboc

• Teja Kokot

• Maruša Kokot

• Nik in Hana Vesenjak

• Neo Mateo Kotolenko

• Leo Kokot

• David Golc 


➡️ Na lokaciji v Cirkulanah smo skupno zbrali 5,500 kg papirja.  Razred, ki je na lokaciji v Cirkulanah zbral največ odpadnega papirja, je 9. a razred. Med posamezniki so se najbolje odrezali naslednji učenci:

• Maruša Hvalec

• Rene Fekonja

• Žan Luka Kokot

• Sara Skela

• Gal Černivec

• Lana Mislovič

• Špela Ilec

• Teja Kolednik

• Aljoša Milošič

• Tjaša Bratušek


🌞

Iskreno čestitamo!

Prav vsem učencem, staršem, babicam, dedkom in ostalim sodelujočim v naši akciji se iskreno zahvaljujemo za doprinos. Nekdo je nekoč dejal čudovito misel: »Tisti, ki prinašajo sonca v življenja drugih, so z njim obsijani tudi sami.«

❤

(Skupno 185 obiskov, današnjih obiskov 1)