Pestremu naboru športov, v katerih tekmujejo učenci naše šole, se je pridružil namizni tenis. Zelo hitra igra z loparjem je po celem svetu zelo razširjena, v državi z največ prebivalci na svetu, Kitajski, pa je to nacionalni šport. Na šoli Cirkulane-Zavrč smo se s tem športom bolj intenzivno začeli ukvarjati z uvedbo programa Zdrav življenjski slog. Prvi rezultati so že tukaj. Učenci namizni tenis zelo radi igrajo, nekateri pa so v njem celo zelo dobri. Največ znanja in spretnosti je pokazal učenec 9.a, Nino Kokol, ki je v sredo, 1.2. 2017 našo šolo tudi zastopal na področnem prvenstvu osnovnih šol. Nino je v predtekmovalni skupini dvakrat zmagal in se uvrstil v osmino finala. Tudi to tekmo je dobil, zaustavil ga je šele Jakob Čelik iz OŠ Črešnjevec v četrtfinalu. Nino je na koncu osvojil 6. mesto izmed 24 tekmovalcev, kar je za prvo udeležbo na tekmovanju res izjemen uspeh. Čestitke vsestranskemu športniku Ninu, ki šolo zastopa tudi na drugih športnih tekmovanjih, predvsem pa v nogometu.

Športni pedagogi OŠ Cirkulane-Zavrč

(Skupno 189 obiskov, današnjih obiskov 2)