Zlatkov_Pokal

V mesecu septembru se vsako leto na OŠ Leskovec odvija nogometni turnir, memorial za Zlatkov pokal. Tekmovanje je posvečeno tragično preminulemu nekdanjemu učencu OŠ Leskovec Zlatku in se je letos izvedlo že 43. zapored. Na turnir so povabljene ekipe iz haloškega območja in sosednjih hrvaških šol. Letos se je tekmovanja udeležilo 6 ekip (OŠ Leskovec, OŠ Videm, OŠ Cirkulane-Zavrč, OŠ Podlehnik, OŠ Lepoglava in OŠ Višnjica), ki so se najprej pomerile med seboj v dveh predtekmovalnih skupinah. OŠ Cirkulane-Zavrč je v svoji skupini zasedla 2. mesto, kar je pomenilo, da se je v zadnji tekmi pomerila za 3. mesto. Nasprotnik je bil OŠ Podlehnik. Kljub boljši igri in več priložnostim je ekipi naše šole uspelo streti nasprotnika šele po izvajanju kazenskih strelov. Tako se je ekipa v postavi Nino Kokol (kapetan),  Lukas Titan (vratar), Segal Levanič, Mai Mlinarič, Žan Spevan, Tomi Kolednik, Mitja Hrnčič, Žan Hrnčič, Nejc Vesenjak, Jaka Domjan in Rok Kelc Vnuk veselila končnega priznanja za 3. mesto. Pokal za 1. mesto je prejela ekipa OŠ Videm. Naša ekipa je tudi letos prikazala zelo dobro igro, kar nas navdaja z optimizmom pred jesenskimi nogometnimi tekmovanji. Predvsem pa smo bili veseli lepega športnega dogodka in druženja s prijatelji s sosednjih šol.
Mentor: Mitja Vidovič, prof. ŠPO

(Skupno 857 obiskov, današnjih obiskov 1)