Otroci PojejoUčenci naše šole, šole Cirkulane-Zavrč, se vsako leto dokazujejo na različnih področjih. In tudi to leto ni nič drugače.

To smo dokazali že dve leti zapored; v lanski, prvi prireditvi Otroci pojejo slovenske pesmi in se veselijo, je zmagal naš učenec iz lokacije Cirkulane, Nejc Kralj, letos pa je to uspelo učenki iz lokacije Zavrč, Minei Gabrovec. Minei je s svojo suverenostjo in veliko mero poguma uspelo prepričati komisijo in zmagati. Lahko pa rečemo, da ni bila sama; na tribunah jo je spremljala velika in glasna množica njenih navijačev.

Hvaležni pa smo tudi občini Zavrč, da nam je to prireditev omogočila.

Vsi učenci in zaposleni na šoli se veselimo in smo ponosni na njene uspehe.

Draga Minea.

V imenu vseh učencev naše šole in celotnega kolektiva ti iskreno čestitamo.

(Skupno 206 obiskov, današnjih obiskov 1)