ZMAGALI SMO!!!
Tako je, ekipa 4.a razreda je zmagala na predtekmovanju 9. Otroške varnostne olimpijade, ki se je odvijalo na našem igrišču! V Cirkulanah se je zbralo kar 20 ekip četrtošolcev Policijske postaje Gorišnica, Ormož in Podlehnik. Po uvodnem pozdravu gospoda župana Janeza Jurgeca in gospe ravnateljice Suzane Petek, so se igre začele. Učenci so tekmovali v štirih igrah, kjer so pokazali svoje znanje o varnosti v prometu, v gorah, v nevarnih okoliščinah…

Izkazali so se v spretnostni vožnji s kolesom, sestavljanju logotipov ter rokovanju z »brentačami« in v zbiranju vode.  In naši učenci so pod vodstvom mentorice Maje Belić pridelali kar 630 točk, kar je pomenilo prepričljivo vodstvo in udeležbo na finalu 5. junija v Mariboru. Uspešno so sodelovali tudi učenci 4. b iz Zavrča pod vodstvom mentorice Sergeje Perkovič. Naša šola se je izkazala kot izjemna gostiteljica, saj je bilo za vse sodelujoče zelo dobro poskrbljeno. Držite pesti 5. junija!

Uradni rezultati: Povezava na spletno stran, kjer so objavljeni rezultati: http://www.otroska-varnostna-olimpijada.com/

Uradni rezultati v pripetii datoteki: pdfPredtekmovanje v Cirkulanah 2014.pdf

Nekaj slik

(Skupno 56 obiskov, današnjih obiskov 1)