ikonca

Pustni torek smo na naši šoli preživeli norčavo, nasmejano in nagajivo. Zbrali smo se v šolski telovadnici, kjer so se maske predstavile na modni reviji. Le-te so se ob spremljavi glasbe sprehodile po modni pisti.

Naši učenci nadaljujejo haloško pustno tradicijo, saj smo bili priča nastopom kurentov in pokačev, na plesišču pa ni manjkalo tudi drugih raznovrstnih mask – princesk, kavbojev, raznih bojevnikov, pikapolonic, klovnov… Maske je ocenila tudi komisija in jim razdelila sladke dobrote. Ob koncu so se pomerile v različnih športnih igrah po skupinah. Navdušenje je bilo veliko in z veseljem so se jih udeležili, sodelovali so tako veliki kot tudi majhni. Pustni torek smo zaključili z rajanjem, učenci pa so se domov odpravili nasmejali, novim dogodivščinam naproti.

Nekaj slik pustnega rajanja v Cirkulanah

Nekaj slik pustnega rajanja v Zavrču

(Skupno 96 obiskov, današnjih obiskov 1)