Nogomet_deklice
V Turistično prireditveni dvorani Cirkulane je v sredo, 4. maja 2016, potekalo medobčinsko finalno tekmovanje mlajših deklic v nogometu. Na finalnem turnirju je sodelovalo 5 najboljših ekip Sp. Podravja. Ekipe (OŠ Cirkulane-Zavrč, OŠ Destrnik-Trnovska Vas, OŠ Markovci, OŠ Ljudski Vrt Ptuj, OŠ Juršinci) so se pomerile med seboj vsaka z vsako, tekme so trajale 15 minut. Največ znanja, spretnosti in borbenosti so pokazale učenke OŠ Destrnik-Trnovska Vas, ki so brez poraza osvojile pokal in medalje za 1. mesto. Odlično so se odrezale tudi domačinke, učenke OŠ Cirkulane-Zavrč, saj končale na 3. mestu. Učenke so se pokala in medalj zelo razveselile, saj so si ga prigarale z veliko truda in borbenosti. Za kar nekaj izmed njih je bilo to prvo tekmovanje.